“Ақсу қара металлургия колледжі” ШЖҚ КМК мен ГАПОУ СО “ВСАМК им.А.А.Евстигнеев”. Бұл екі оқу орны тарапынан көрініс тапқан және ресми құжатпен бекітілген маңызды халықаралық бастама.

2021 жылғы 10 ақпанда “Ақсу қара металлургия колледжі” ШЖҚ КМК мен ГАПОУ СО “ВСАМК им.А.А.Евстигнеев”.
Екі мемлекеттің оқу орындарының шығармашылық және кәсіптік-әлеуметтік ынтымақтастығы олардың білім беру жүйесін дамытуға және жетілдіруге, ғылыми зерттеулер деңгейін арттыруға және білікті кадрлар даярлау сапасын арттыруға, мамандар даярлау сапасына қойылатын әлемдік талаптар деңгейіне шығуға ықпал ететін алғышарттарды негізге ала отырып, тараптар төмендегілермен келісті:

Меморандумның негізгі мақсаты-оқыту жүйесін жетілдіру, оқытушылар құрамының біліктілігін арттыру, оқу, тәрбие және ғылыми-зерттеу қызметінде жаңа технологиялар мен озық тәжірибені табыстау саласында ынтымақтастық жүргізу.