Облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернатының базасында колледж оқушылары арасында “Айбын” әскери-қолданбалы спорт түрлері бойынша облыстық жарыстар өткізілді.

2021 жыл 23 сәуірінде облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернатының базасында колледж оқушылары арасында “Айбын” әскери-қолданбалы спорт түрлері бойынша облыстық жарыстар өткізілді. Аталған іс-шараның мақсаты әскери-патриоттық тәрбие беру болып табылады. Жарысқа барлығы 120 қатысушы 15 команда қатысты. Біздің студенттер осы жарыстарда спорттың келесі түрлерінен жүлделі орындарға ие болды: «Әскерилендірілген кросс » – 1 орын, «Кермеде тартылу» – 1 орын, «Команда презентациясы» – 1 орын, «Арқада жатып денені көтеру» – 2 орын, «ЖӘҚК кию» – 3 орын, сонымен қоса, Павлодар облысы қалалары арасында жалпы командалық 2 орын. Біздің бозбалалар мен бойжеткендерді жеңісімен құттықтаймыз!