“Қара металдар металлургиясы”

Ақсу қара металлургия колледжінде 0715 “Механика және металл өңдеу” бейіні бойынша “Қара металдар металлургиясы”тақырыбы бойынша ОӘБ жұмыс жоспары шеңберінде онлайн конференция өтті. Іс-шараға келесі спикерлер қатысты: Торайғыров Университет КЕАҚ, КМИУ жанындағы техника-экономикалық колледжі,Ақсу қара металлургия колледжі.
Конференция аясында “Қазақстан Республикасының Павлодар облысындағы болат өндірісінің технологиялық процестері”, “Қара металдар металлургиясы “мамандығы бойынша студенттерді дайындау шарттары”, “Ақсу ферроқорытпа зауытының № 2 цехында жоғары көміртекті феррохром өндірісі”, “еңбекті қорғау саласындағы әлеуметтік әріптеспен өзара іс-қимыл”сияқты мәселелер талқыланды.

Колледж әкімшілігі семинарға белсенді қатысқаны үшін Петр Олегович Быковқа, Гүлжан Жамалбековна Есболоваға, Жардем Хайрошқа, Наталья Александровна Санжароваға, Алмагүл ҚошқаровнаТеміржанова ға алғыс білдіреді.