WorldSkills Kazakhstan-2021

2021 жылғы 10 желтоқсанда Нұр-сұлтан қаласында “WorldSkills Kazakhstan-2021″VI республикалық кәсіби шеберлік чемпионатының жүлдегерлерін марапаттау өтті.
Біздің студенттер, Тукаев Ильсур, Шевченко Владислав осы чемпионатта лайықты өнер көрсетіп, колледж қоржынына қола медаль әкелді Тукаев Ильсур–«Токарлық іс және сандық бағдарламалық қамтамасыз етуі бар станоктарда металл өңдеу» құзыреттілігі, сондай-ақ Шевченко Владислав «Дәнекерлеу технологиялары” құзыреті бойынша «Медальон» номинациясын алды.
Айта кетейік, Павлодар облысының WorldSkills командасы Қазақстандағы ең мықты бестікке кірді.
Павлодар облысының техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының студенттері 44 құзыреттілік бойынша қатысты.
Студенттерімізді лайықты марапаттарымен құттықтаймыз және барлық бастамаларында табыс тілейміз!

10 декабря 2021 года в  городе Нур-Султане состоялось награждение призеров VI республиканского Чемпионата профессионального мастерства «WorldSkills Kazakhstan-2021»
Наши студенты, Тукаев Ильсур, Шевченко Владислав, достойно выступили на данном Чемпионате, принеся в копилку колледжа  бронзовую медаль – Тукаев Ильсур, компетенции «Токарное дело и металлообработка на станках с ЧПУ», а также Шевченко Владислав, получил номинацию «Медальон» по компетенции «Сварочные технологии».
Отметим, что команда WorldSkills Павлодарской области вошла в пятерку сильнейших в Казахстане.
Студенты учебных заведений технического и профессионального образования Павлодарской области принимали участие по 44 компетенциям.
Поздравляем наших студентов с достойными наградами и желаем дальнейших успехов во всех начинаниях!