Junior Skills

Ақсу қара металлургия колледжінде 9-сынып оқушылары арасында «Жастар шеберлігі» сайысы өтті. Әлеуметтік серіктес – Ақсу ферроқорытпа зауытының демеушілік және төрешілік қолдауымен қалалық N2, N7, N8 мектептерінің балалары токарлық өңдеу мен металл өңдеуден сайысқа түсті. Алдымен мектеп оқушыларына білім ошағының токарлық цехына экскурсия жасалды. Содан кейін олар өздерін таныстырып, Compas бағдарламасында 3D моделін әзірлеулері керек еді. Байқаудың Бас жүлдесін N2 мектеп атынан қатысқан Ізбасар Қомар жеңіп алды.

В Аксуском колледже черной металлургии прошел конкурс Junior Skills для девятиклассников. При спонсорской и судейской поддержке социального партнера – Аксуского завода ферросплавов ребята из городских школ №2, №7 и №8 соревновались в токарном деле и металлообработке. Прежде всего, школьникам устроили экскурсию в токарный цех учебного заведения. После они должны были представиться и разработать 3D-модель в программе Compas. Гран-при конкурса завоевал Избасар Комар, который представлял школу №2