«Айбын 2022»

ТАҒЫ ДА ЖЕНІСПЕН!!!

2022 жылдың 22 сәуірінде «Қабанбай батыр атындағы облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернаты» КММ базасында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің 30 жылдығына және Кеңес Одағының екі мәрте батыры, авиация генерал-майоры Талғат Бигелдиновтың 100 жылдығына арналған облыс колледждерінің оқушылары арасында жыл сайынғы «Айбын -2022» әскери-қолданбалы спорт түрлері бойынша жарыстар өткізілді.
Жарысқа облыс колледждерінің 15 командасы қатысты.
Аудан командаларының арасында:
1-ші орынды Ақсу қара металлургия колледжінің командасы,
2-ші орынды Шарбақты жоғары аграрлық техникалық колледжінің командасы иеленді.
3-орынды Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжінің командасы иеленді.
Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер Павлодар облысы білім беру басқармасының АОТДТО-ның грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.
Біздің қоманданың құрамына келесі студенттер:
Вирт Христиан, ТКИП-1221 тобы
Заиров Мади, ТКИП-1221 тобы
Молжанов Дамир, ТКИП-2220 тобы
Алтынбеков Даниял, ТКИП-2220 тобы
Баязитова Алина, Т-2620 тобы
Машковская Александра, ТКИП-1221 тобы
Бұдан біраз күндер бұрын біздің колледждің студенттері 15 сәуір күні қолданбалы спорт түрлері бойынша облыстық турнирді женіп алса, ал 15 желтоқсан күні Қазақстан Республикасының Тәуессіздігінің 30 жылдығына арналған «Қыран 2021» облыстық жарысының женімпазы атанған.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!